Fizikai, segéd, betanított munka

Érdi telephelyre keresünk kapuszerelő kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2019. 10. 21. 13:15

Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés?

Az EFA Global Docking Kft. Ipari kapuk szerelésére, szervizelésére elhivatott., magyar tulajdonú, érdi telephellyel rendelkező vállalkozásunk KAPUSZERELŐ kollégákat keres –lakatos és/vagy fényező, -villanyszerelő képzetséggel.

Jelentkezzen hozzánk most!

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • Ipari kapuk működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Szögvaskeretek gyártása, szerelése, javítása
  • Általános épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • Kapcsolási és bekötési rajzok értelmezése

Elvárások:

Elvárások:

  • Precizitás, önállóság
  • Elkötelezettség igényes munkára
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Lendületes-, fejlődni vágyó hozzáállás
  • Releváns tapasztalat
  • „ B” kategóriás jogosítvány (előny: C+E kat. jogosítvány).

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbképzés
  • Egyműszakos munkarend
  • Vidám, segítőkész csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása