Vendéglátás

Igényes éttermi felszolgáló kollégát keresünk Érdre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2019. 10. 04. 12:12

Érdi éttermünk új munkatársakat keres csapatmunkára képes, kedves, elegáns, udvarias felszolgálásra alkalmas hölgy vagy úr személyében.

Középfokú végzettség követelmény! Angol vagy német nyelvtudás illetve szállodai tapasztalat előnyt jelent.
A felszolgálói végzettséggel rendelkező személyek mellett egyéb végzettségű személy jelentkezését is várjuk.

JELENTKEZÉSÉT CSAK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL tudjuk elfogadni, és várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Vendégek udvarias fogadása
  • Ételek italok bemutatása
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Pénz- és pénztárgép kezelése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémakezelő készség
  • Pozitív energikus egyéniség
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Együttműködési hajlandóság
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vendéglátó ipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Szép és igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Vidám csapat
  • Alapbéren felüli juttatások
  • Személyzeti étkezés