Érdi rétesüzembe cukrászt, betanított munkatársat keresünk

Vas-Rétes Kft.
Érd
2022. 05. 26.

Érdi rétesüzemünkbe bővítés céljából, főállású cukrászt, péket és betanított munkatársat keresünk.

Szakirányú végzettség nem szükséges, elég a szorgalom és a rátermettség, gyors betanítás biztosított.

Lehetőség van állandó éjszakai vagy állandó délutános, vagy 3 műszakban való munkavégzésre is.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni, vagy érdeklődhetnek telefonon is a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • Rétes gyártás és csomagolás

Elvárások

  • Süteménykészítési gyakorlattal rendelkezők előnyben.

Előnyök

  • Jó kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!