Érdi telephelyre keresünk szerviztechnikus kollégát lakatos és/vagy villanyszerelő képzettséggel

EFA GLOBAL DOCKING Kft.

Karbantartó, szervizes

Munkavégzés helye:

2019. 09. 05. 13:46

Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés?

Az EFA Global Docking Kft. Ipari kapuk szerelésére, szervizelésére elhivatott., magyar tulajdonú, érdi telephellyel rendelkező vállalkozásunk szervíztechnikus kollégákat keres – villanyszerelő, és/vagy lakatos, műszerész képzetséggel.

Jelentkezzen hozzánk most!

Feladatok

  • Ipari kapuk működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Kapcsolási és bekötési rajzok értelmezése
  • Szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Általános villamossági, épületkarbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Precizitás, önállóság
  • Elkötelezettség igényes munkára
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • Lendületes-, fejlődni vágyó hozzáállás
  • „ B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Relevans tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai továbbképzés
  • Szakmai tréningeken való részvétel
  • Vidám, segítőkész csapat
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!