Kereskedelem, értékesítés

Eladót keresünk folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe

Munkavégzés helye: Érd
Fizetés: Nettó 900 - 1000 / nap
2020. 01. 15. 14:26

Kedves leendő munkatárs!

Folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe keresünk munkaerőt,  eladót, illetve betanított eladó pozícióra,  több műszakos munkarendbe. Üzemünk Érden található.

Célunk, hogy megbecsült munkatársunk legyél, hosszú távon is.

Feladatok:

  • gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról;
  • folyamatos gondoskodás az áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről;
  • gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről;
  • az áru bemutatása a vevőnek és tájékoztatása az áruval kapcsolatosan;
  • áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben;
  • a vevő igényétől, az arculati jellemzőktől és az áru jellegétől függően az áru becsomagolása és átadása a vevőnek;
  • Pénztárgép kezelés

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat nem elvárt , pályakezdőket is szívesen látunk
  • Lehetőleg hosszútávra keresünk embert.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, lendületes csapat.
  • Egyéb juttatások.
  • Azonnali kezdés.
  • Kiemelt, versenyképes fizetés.