DTP operátor munkalehetőség napi 8 órában

Digital Nyomda Kft.
Érd
2019. 08. 02.

Érd központjában a Stop shop közelében, 10 éve jelen lévő digitális nyomda, keres minimum középfokú végzettséggel rendelkező nyomdai DTP operátort , az alábbi feladatok elvégzésére:

Bejövő megrendelések nyomon követése, adminisztrálása, a nyomdai anyagok előkészítése nyomtatáshoz,  nyomtatás, készre vágás, nyomdai utómunkálatok, csomagolás.

Olyan  munkaerőt keresünk, aki  jól kommunikál,  határozott a fellépése, pontosan és precízen tud dolgozni, tisztán tartja a környezetét.

Siker orientált, fejlődni akar. Képességeit az iskolai papírjai is igazolják.

Számítógépes ismeret szükséges, Photoshop , Illusztrátor ismerete.

Napi 8 órás bejelentett munka, tehetséges pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Tudást és versenyképes fizetést tudunk adni,  a tehetséget és a szorgalmat Te hozod.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, és fizetés megjelöléssel az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • E-mail-ek kezelése, nyomtatás, készer gyártás, csomagolás

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Photoshop,
  • Illusztrátor

Előnyök

  • nyelvtudás,
  • jó kommunikáció

Amit kínálunk

  • nyolc órás munka,
  • egy műszak,
  • versenyképes fizetés
  • jó körülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!