Marketing és kommunikációs feladatokra munkatársat keresünk Sóskúton

Csepp-Chemie Kft.
Sóskút
2019. 07. 16.

A legfőbb feladat ebben a munkakörben egyrészről egy „prémium” márka felépítése, másrészről ahol csak lehet adatvezérelt marketing alkalmazása, ami fejben nagyon széles spektrumú rálátást igényel, mert egyszerre kell tudni „bölcsészként” és „gépészként” is gondolkodni.

A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy hónapról hónapra olyan, sablonoktól elszakadó, kreatív megoldások szülessenek, amelyek mozgalmunk fejlődését szolgálják, továbbá a leendő kollégánk képes legyen az egyre többféle marketing feladatot, szálat, szereplőt egységes stratégiává összefogni és az eseményeket mindig az irányítása alatt tartani.

Feladatok

  • Kommunikációs stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Marketing közreműködő partnerek, önkéntesek munkájának napi szintű irányítása, és az ehhez szükséges projekt menedzsment rendszer kialakítása
  • SEM és PPC kampányok tervezése, ügynökség munkájának menedzselése
  • Közösségi média és e-mail marketing kampányok tervezése és teljes körű lebonyolítása
  • PR sok-sok szövegírás (pl. meghívók), online albumok létrehozása, grafikai tervezési és kivitelezési munkák koordinálása (plakátok, szórólapok, meghívók, kiadványok stb.)
  • Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel (keresztmarketing, tanácsadók, szolgáltatók, ügynökségek)
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése

Elvárások

  • Az ideális jelölt komoly tervezési tapasztalattal és stratégiai szemlélettel rendelkezik (tud nagyban gondolkodni, és kezdeményezni), szakmailag rendkívül igényes, továbbá elég jól érzi, hogy mit kell tennie marketingesként küldetésünk előre mozdításának érdekében.
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Önálló célkitűzések. Nem kell, másokra várj, hogy ösztönözzenek, de csapatban is tudj dolgozni

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Építőiparban való jártasság

Amit kínálunk

  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) „cégkultúrát” ajánlunk.
  • A folyamatos fejlődés, és ezzel járó szakmai kihívások
  • Napi egyszeri, térítésmentes meleg étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott