Irodai asszisztens állás Sóskúton

Csepp-Kőker Kft.
Sóskút
2019. 07. 16.

Magyar tulajdonú, természetes köveket, valamint építőipari segédanyagokat gyártó- és forgalmazó cég árubeszerzésekhez asszisztenst keres.

Feladatok

  • üzleti levelezés angol nyelven
  • új beszállítok felkutatása, katalógusok, árak beszerzése
  • rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • rendelések elkészítése, ellenőrzése, aktualizálása
  • áruszállítási szerződések előkészítése, megkötése
  • adatbázis kezelés ERP Integrált Ügyviteli Rendszerben
  • vezető adminisztratív háttértámogatása

Elvárások

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem feltétel!)
  • jó fogalmazási készség
  • jó kapcsolatteremtő és megtartó képesség
  • számítógépes alapismeretek
  • kiváló szervező készség, kreativitás, megbízhatóság, lojalitás, nyitott személyiség
  • önálló célkitűzések. Nem kell másokra várj, hogy ösztönözzenek, de csapatban is tudj dolgozni

Előnyök

  • nyelvtudás több nyelven
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • építőiparban való jártasság

Amit kínálunk

  • családbarát munkakörnyezet, szabad hétvégék
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • napi egyszeri, térítésmentes meleg étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott