Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Érdi Családi Bölcsődébe, gondozó munkakörbe kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2020. 01. 05. 19:44

Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

Szereted a gyerekeket?

8 órás munkára keres érdi Családi Bölcsőde munkatársat (kisgyermekgondozó illetve családi bölcsőde vezetői végzettség előnyt jelent).

Munkakezdés akár azonnal!

A fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk!

Feladatok:

• Az általa meghatározott napirend szerint segít a gyermekekgondozásában, öltöztetésében, tisztálkodási teendők ellátásában. A nevelési terveknek megfelelően tevékenyen részt vesz a gyermekcsoportéletében.

• Az étkezések kulturált lebonyolításában aktívan közreműködik, segít az ételek

kiosztásában, az edények leszedésében.

• A nyugodt pihenés feltételeinek megteremtéséhez lerakja az ágyakat, ágyneműket, a

gyermekek jelének figyelembevételével.

• A játék- és egyéb tevékenységekhez szükséges eszközök előkészítésében

közreműködik.

• A gyermekek érkezésekor és távozásakor szükség szerint segít az öltözőben.

• Türelmes, kedves hangnemmel segíti a nevelőmunkát, a gyermekek szokásrendjének

alakulását.

• Alkotói módon működjön együtt az állandó segítővel és munkatársaival.

• Járuljon hozzá a Bölcsőde jó munkahelyi légkörének kialakításához.

• Az ünnepélyeken, hagyományokban aktívan közreműködik, a szervezési

feladatokba a fenntartó képviselőjének útmutatásai szerint részt vesz.

• A környezet esztétikai rendjének megteremtésében aktívan közreműködik.

Elvárások:

Megbízhatóság, türelem, kedvesség, jó kapcsolatteremtő készség.

Előnyök:

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Vidám légkör, jó csapat, versenyképes fizetés.