Lejárt hirdetés

Érdi Családi Bölcsődébe, gondozó munkakörbe kollégát keresünk

Rozma 2017 Nonprofit Kft.

Óvodapedagógus, dajka

Munkavégzés helye: Érd

2020. 06. 09. 22:24

Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

Szereted a gyerekeket?

Családi bölcsőde keres csapatába tapasztalattal rendelkező kisgyermekgondozót vagy családi bölcsőde vezetőt (tapasztalat szükséges a munkavégzéshez).

A munkavégzés ideje heti 40 óra.

Munkakezdés akár azonnal!

A fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

• Az általa meghatározott napirend szerint segít a gyermekekgondozásában, öltöztetésében, tisztálkodási teendők ellátásában. A nevelési terveknek megfelelően tevékenyen részt vesz a gyermekcsoportéletében.

• Az étkezések kulturált lebonyolításában aktívan közreműködik, segít az ételek

kiosztásában, az edények leszedésében.

• A nyugodt pihenés feltételeinek megteremtéséhez lerakja az ágyakat, ágyneműket, a

gyermekek jelének figyelembevételével.

• A játék- és egyéb tevékenységekhez szükséges eszközök előkészítésében

közreműködik.

• A gyermekek érkezésekor és távozásakor szükség szerint segít az öltözőben.

• Türelmes, kedves hangnemmel segíti a nevelőmunkát, a gyermekek szokásrendjének

alakulását.

• Alkotói módon működjön együtt az állandó segítővel és munkatársaival.

• Járuljon hozzá a Bölcsőde jó munkahelyi légkörének kialakításához.

• Az ünnepélyeken, hagyományokban aktívan közreműködik, a szervezési

feladatokba a fenntartó képviselőjének útmutatásai szerint részt vesz.

• A környezet esztétikai rendjének megteremtésében aktívan közreműködik.

Elvárások

Megbízhatóság, türelem, kedvesség, jó kapcsolatteremtő készség.

Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

Vidám légkör, jó csapat, versenyképes fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!