Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keresünk Érden

A 20 éve sikeresen működő, stabil vevőkörrel rendelkező, 100 %-ban magyar tulajdonú

PROPRERUS KFT

munkavédelmi felszerelések kereskedelmével foglalkozik.

Érd, Balatoni út 37 alatti telephelyén folyó munkára, igényes ügyfelek kiszolgálására keres

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat, aki szívesen lenne egy tapasztalt, barátságos csapat tagja.

Feladatok

  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás,
  • kapcsolattartás telefonon és e-mailben a partnerekkel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munka
  • barátságos munkakörnyezet
  • fiatalos, rugalmas, segítő kollektíva
  • egy műszakos munkarend
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • folyamatos képzések

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános