Diósdi irodánkba ügyfélkapcsolattartó munkatársat keresünk

Konténerkút Kft.
Diósd
2019. 09. 02.

*** MUNKA LEHETŐSÉG!***

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, jó a kommunikációs képességed, akkor nálunk a helyed!

Cégünk üzemanyag kereskedelemmel, üzemanyagkutak telepítésével foglalkozik és ügyfél kapcsolattartó munkakörbe Téged keresünk a diósdi irodánkba.

Előnyt jelent, ha hasonló területen, értékesítésben szereztél már tapasztalatot, de szívesen látunk akkor is, ha céltudatos pályakezdő vagy.

Feladatok

  • telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • értékesítési feladatok ellátása
  • szolgáltatásaink, termékeink ismertetése

Elvárások

  • nyitott, pörgős személyiség
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • képes vagy önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • az Office programok ismerete
  • szereted a munkádat

Amit kínálunk

  • bejelentett és biztos munkaháttér
  • fix fizetés és magas jutalék
  • teljes munkaidő, határozatlan időre
  • céges telefon
  • betanítás, folyamatos képzés (mi mindenre megtanítunk, hogy sikeres legyél!)
  • barátságos, jó hangulatú munkakörnyezet, mely jól megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel is

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott