Érden a Rétes és Sütiházba azonnali kezdéssel eladó-konyhai előkészítő munkatársat keresünk

VASCOPY Bt.
Érd
2019. 05. 10.

Érden a Rétes és Sütiházba AZONNALI KEZDÉSSEL fő-, és részmunkaidős munkatársat keresünk - ELADÓ - KONYHAI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe, alkalmazotti jogviszonyban.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Rétesek, sütemények előkészítése: tészta nyújtása, töltése, sütése
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Vevőkkel való kommunikáció
  • Pénztárgép kezelése
  • Takarítási feladatok elvégzése

Elvárások

Ami várunk tőled:

  • tanulj gyorsan, tudj önállóan dolgozni,  legyél pontos, megbízható, precíz,
  • kedves, vendégorientált.

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat ( cukrász, vendéglátós, eladó, konyhai kisegítő) előny, de nem kizárólagos feltétel.
  • Pályakezdők és nyugdíjasok is jelentkezhetnek.
  • A munkavégzéshez érvényes egészségügyi kiskönyv szükséges.

Amit kínálunk

Jelentkezz,  ha szeretnél egy lakhelyedhez közeli stabil, megbízható munkahelyet, családias légkört, hosszútávú alkalmazotti jogviszonyt, rugalmas időbeosztással.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!