Adminisztráció, irodai munka

Szerkesztői asszisztens állás Sóskúton

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sóskút
2019. 05. 06. 09:14

Magyar tulajdonú, természetes köveket, valamint építőipari segédanyagokat gyártó- és forgalmazó cég szerkesztői asszisztenst keres.

Feladatok:

  • weboldalak szerkesztése CMS adminisztrátori felületen
  • webes hirdetések, tervezése, kivitelezése
  • közösségi csatornák menedzselése (Facebook, Google+ stb.)
  • hírlevelek szerkesztése, kiküldése partnereknek
  • akciós kampányok megtervezése, kivitelezése

Elvárások:

  • kiemelkedő kreativitás és magas fokú precizitás
  • eredmény- és sikerorientáltság
  • kiváló fogalmazási és kommunikációs készség
  • önálló célkitűzések. Nem kell másokra várj, hogy ösztönözzenek

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • építőiparban való jártasság

Amit kínálunk:

  • családbarát munkakörnyezet, szabad hétvégék
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • biztos jövedelem
  • napi egyszeri, térítésmentes meleg étkezés

Munkavégzés helye:   Sóskút

Magyar és angol önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségeken:

  • e- mail: "Jelentkezem" gombra kattintva.
  • mobil:  +36-30/224-3381