Raktáros-targoncás munkatársat keresünk Érdre

PEX Automotive Systems Kft.
Érd
Bruttó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 05. 02.

A PEX Automotive Systems Kft. profilja fékkopásjelzők, konfekcionált kábelek, kábelcsatlakozók, érzékelők, okos csatlakozások és műanyag fröccsöntött termékek fejlesztése, gyártása és szerelése. Fékkopásjelzők gyártásában piacvezetőként vagyunk jelen az európai autóiparban.

Érdi telephelyünkre keressük

Raktáros-targoncás

munkatársunkat

Feladatok

  • bejövő szállítmányok érkeztetése (mennyiségi ellenőrzés)
  • készlet- és árumozgás könyvelése a belső rendszerben
  • kézi szállítólevelek, CMR-ek elkészítése
  • gyártósor alkatrészekkel, alapanyaggal történő ellátása (kommissiózás, sorkiszolgálás)
  • késztermékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • raktárkészletek ellenőrzése, információadás a készletek nagyságáról
  • aktív részvétel az időszakos leltárakban történő
  • anyagok mozgatása anyagmozgató gépekkel

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • önállóság, pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Ezek hiánya, ám lelkes, motivált jelentkező esetén a munkáltató átvállalja a jogosítvány megszerzésének költségét.

Előnyök

  • autóipari tapasztalat
  • EKÁER jártasság
  • SAP, illetve Kanban rendszer ismerete
  • jártasság vegyi- és veszélyes anyag kezelésében
  • targoncavezetői jogosítvány, OKJ-s bizonyítvány mindhárom géptípusra: 3312, 3313, 3324

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok
  • alapbéren felüli juttatások:
  • cafeteria
  • mozgóbér
  • útiköltségtérítés, vagy ingyenes céges buszjárat
  • ajánlói bónusz
  • tiszta, kulturált, biztonságos munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!