Kereskedelmi referens kollégát keresünk Érden

MEDI-RADIOPHARMA Kft.
Érd
2019. 04. 16.

A Medi-Radiopharma Kft. - mely több, mint 20 éves múltra tekint vissza - dinamikusan fejlődő, gyógyszeripari vállalkozás, küldetésünk, hogy magas minőséget képviselő, aszeptikus gyártás során előállított termékeinkkel világszerte a betegek gyógyulását szolgáljuk. Termékeinket jelenleg 5 kontinensen, több mint 70 országban exportáljuk.

Mindennapi tevékenységünk támogatásához keressük KERESKEDELMI REFERENS munkatársunkat.

Feladatok

  • kapcsolattartás a meglévő és a potenciális külföldi és belföldi ügyfelekkel
  • kereskedelmi ajánlatok készítése, a saját aktivitások CRM rendszerben történő vezetése, kereskedelmi statisztikák, kimutatások készítése
  • megrendelések teljeskörű kezelése SAP rendszerben, egyeztetés a partnerekkel és a társosztályokkal
  • kiszállítások szervezése, számlázási tevékenység ellátása
  • a cég képviselete nemzetközi kiállításokon és vásárokon
  • promóciók és kereskedelmi célú kiadványok kivitelezésének koordinálása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • proaktív személyiség, csapatjátékos attitűd
  • ügyfélközpontú szemlélet, önálló munkavégzésre való képesség
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • további nyelv (német, spanyol vagy orosz) középfokú ismerete
  • gyógyszeripari értékesítési tapasztalat vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • munkaadóként biztos hátteret
  • nemzetközi piacokra történő széles rálátást
  • tapasztalatszerzést gyógyszeripari értékesítés területén
  • fiatalos munkakörnyezetet, mely egyben fejlődésre ösztönző is
  • változatos feladatkört szakmai továbbfejlődési lehetőséggel
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzést

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott