Gépkocsivezető - anyagbeszerző munkatársat keres érdi székhelyű vállalkozásunk

Rosen Markt Kft.
Érd
Nettó 1 200 Ft - 1 500 Ft / óra
2019. 02. 21.

Generál kivitelezéssel foglalkozó érdi székhelyű vállalkozásunk gépkocsivezető / anyagbeszerző munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helyei: Budapest, Érd és környéke

Cégcsoportunk közel 20 éve az építőipar rangos szereplője. Egyre növekvő feladataink ellátására keressük új kollégáinkat, akik hosszú távon szeretnének aktív tagjai lenni csapatunknak.

Feladatok

  •  anyagbeszerzés és rakodás
  •  építőanyagok, munkaeszközök, munkagépek, dolgozók szállítása céges teherautókkal

Elvárások

Az ideális jelölt:

  •  B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  •  megbízható
  •  jó teherbírású, aktív
  •  problémamegoldó képessége kiváló
  •  C kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • munkabér megegyezés szerint
  • hosszú távú, bejelentett munkavégzés
  • fizetés hetente
  • munkaidő: H-P 07:00-17:00

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott