Kézilány kollégát keresünk érdi édesipari üzembe

Várhalmi és Fia Kft.
Érd
Bruttó 1 200 Ft - 1 200 Ft / óra
2019. 02. 18.

Több, mint 10 éve működő érdi édesipari üzemünkbe keressük új munkatársainkat KÉZILÁNY pozícióba.

NYUGDÍJASOK, PÁLYAKEZDŐK, MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VESSZÜK!

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ÉS JELENTKEZÉS: 06-20/219-0796

Feladatok

  • a cukrászüzem vezető és a cukrászok utasításait követve segíti a cukrászok munkáját
  • a gyártósoron mártógépet használ (termékek arra történő felhelyezése, majd összegyűjtése)
  • részt vesz az előállításra kerülő termékek címkézésében, kézi- és gépi csomagolásában, valamint raktárba történő elhelyezésében
  • közreműködik az üzem napi takarításában (felseprés, felmosás, a munkafelületek lemosása), valamint a mosdók, a dolgozói konyha és az öltöző tisztántartásában
  • a gépeket, a berendezéseket lemossa, azok alkatrészeit elmossa; az edényeket elmosogatja
  • a szemetesedényeket kiüríti és kimossa
  • részt vesz az üzembe érkező alapanyagok és csomagolóanyagok raktárakban történő elhelyezésében

Elvárások

  • jó teherbírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • önmagára és környezetére igényes személyiség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • részvétel a kötelező orvosi vizsgálatokon (évente egy alkalommal tüdőszűrő vizsgálat és orvosi alkalmassági vizsgálat)
  • munkaruha viselése a munkaidő egészében (világos nadrág, fehér póló, zárt cipő, hajháló)

Előnyök

  • lehetőség a rugalmas munkavégzésre
  • részmunkaidős foglalkoztatás lehetősége

Amit kínálunk

  • munkaidő: 6-8-10 órás munkavégzés megállapodás alapján
  • no 800.- Ft / óra munkabér
  • teljesítmény függő bónusz
  • utazási költségtérítés a településen kívülről bejáró munkavállalóknak
  • akár azonnali munkakezdés
  • fizetett próbanap, teljes munkabér már a betanulási időszak alatt is

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott